Hakkımızda

26 +

Hizmetinizdeyiz

Yağcılar Group, kurulduğu 1994 yılından bu yana, metal sanayi ve araç üstü ekipman sektörlerinde, teknolojik üstünlüklerin yanı sıra, yenilikçi mühendislik yetenekleriyle de öne çıkan bir markadır. Sahip olduğu Yağcılar Star Treyler, YDÇ Metal ve Yağcılar Metal Endüstrisi markalarıyla, ulusal ve global müşterilerine evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunulmaktadır.

Üretim faaliyetleri ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Yağcılar Group, kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile bu yolda başarıyla yürümektedir. Bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerlerle çalışanlarına ilham verir, paydaşlarını güçlendirir, yaşadığı topluma fayda sağlar.

Yağcılar Group, metal sanayi ve araç üstü ekipman sektörlerinde verimli ve sürdürülebilir yatırımlar gerçekleştiren; faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla stratejik işbirlikleri kuran; modern teknolojisi, insan kaynağı ve bilgi birikimi ile sektörünün gelişmesini sağlayan; kalite ve müşteri odaklı yönetim anlayışında evrensel değerleri baz alan global bir markadır.

Vizyonumuz

Türkiye’de araç üstü ekipman sektöründe akla gelen ilk firmalardan birisi olmak, dünyada daha çok ülkeye ihracat yapmak,

Misyonumuz

Yenilikçi düşünme ve ileri teknolojiyi Yağcılar marka kültürünün bir parçası haline getirerek, sektörümüzün büyümesine eşlik etmek; paydaşlarımız ve toplumumuz için değer yaratmak.

YAĞCILAR GROUP

Değerlerimiz

Birlik ve bütünlük içinde çalışmaya inanıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri, birbirimizin içindeki en iyiyi ortaya çıkarıyor, güçlü ve başarılı çalışma ilişkileri yaratıyoruz. Çalışanlarımızın potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı bir şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin başarısı için çalışıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizin odağına müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını koruyoruz. Müşterilerimizin değişen gereksinimlerini önceden görerek, proaktif bir yaklaşım ile hızla çözüm üretiyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve istikrarlı çözümler üretmek, onlar için değer yaratmak için çalışıyoruz.

Açık ve dürüst ilişkiler kuruyor; verdiğimiz sözü tutuyoruz.

İşimizi yaparken, tüm paydaşlarımıza karşı her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutuyoruz. Hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz.

İnovatif, öncü ve lideriz.

İnovasyon, teknoloji tasarım ve Ar-Ge’ye yatırım yapıyor, sektörümüzde değişimin ve yeniliklerin öncüsü olmak için çalışıyoruz. Takım olarak meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip ediyor, yeni fikir ve girişimlere destek veriyoruz.

Türkiye’miz için değer yaratıyor; büyümesine katkı sağlıyoruz.

Türkiye varsa biz varız. Sadece kendimize değil topluma karşı da sorumlu olduğumuzun bilinciyle çalışıyoruz. Ülkemize ve insanımıza sonuna kadar inanıyor; her faaliyetimizde toplumumuz, çevre ve ülkemiz için değer yaratmaya odaklanıyoruz. Toplumumuzun kültürel gelişmesine destek oluyor; çevreye duyarlı olma ilkesiyle çalışıyor ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

YAĞCILAR GROUP

Şirketlerimiz

Hakkımızda

Yağcılar STAR Treyler, yıllık 150 adet üretim kapasitesi ve 50 çalışanı ile sektöründe Türkiye’nin lider araç üstü ekipman markalarından biridir. Araç üstü ekipman ve treyler sektöründe, dünyayla rekabet edebilir seviyede bir altyapı oluşturan Star Yağcılar Treyler, fabrikada 38 bin metrekarelik alanda, dünyanın farklı kıtalarındaki çeşitli otomotiv markalarına üretim yaparak, ihtacatını hergeçen gün arttırmaktadır.

Yağcılar STAR Treyler, araç üstü ekipman üretiminini dünya standartlarında yapmasını sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahiptir. Uzman ve deneyimli mühendislerden oluşan Ar-ge ve Ur-ge ekibiyle inovasyon ve yenilikçi düşünceleri destekleyen, işbirliğinin gücüne inanan firmamız kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektedir.

Yağcılar Star Treyler, önemle ürerinde durduğu müşteri memnuniyetini, gelişmiş satış sonrası hizmet ağı, tüm paydaşları ile kurduğu uzun soluklu ve güvene dayalı iş ilişkileri ile müşterisinin başarısına odaklı çalışmaktadır.

Hakkımızda

YDÇ Metal, sahip olduğu ileri teknoloji, uzman mühendis kadrosu ve 15 yıllık tecrübesi ile 30 bin metrekarelik modern fabrikasında müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgesinin en geniş metal işleme kapasiteli fabrikasına sahip olan firmamız, Lazer Kesim, Plazma Kesim, Oksijen Kesim, Abkant Büküm, Giyotin Kesim, Silindir Kıvrım, CNC Abant Kıvrım, Robot Kaynağı hizmetlerini kapsayan geniş ürün yelpazesi ile metal işlemede her türlü müşteri talebine cevap veren zengin bir alt yapıya sahiptir.

YDÇ Metal, işlemenin yanı sıra, proje yönetimi, endüstriyel tesislerin kurulumu, özel proses ekipmanlarının tasarımı, imalatı, montajı ve mühendislik konularında uzmandır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki otomotiv sanayii, inşaat, dayanıklı tüketim malları, beyaz eşya sanayii, gıda, tekstil, aydınlatma olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Uluslararası kalite standartlarında Hazır Plaka Sac, Rulo Sac, Levha, Sıcak ve Soğuk Haddelenmiş Sac ile Kalay, Boru Profil, Kutu Profil tedarik eden ve üreten Yağcılar Metal Endüstrisi, yapı, beyaz eşya, otomotiv sektöründe hizmet vermektedir. Yağcılar Metal Endüstrisi yüksek stok kapasitesi, yerel ve uluslararası tedarik ağı ve çelik ürünlerdeki uzmanlığı ve müşterilerinin taleplerini istenilen kalitede ve sürede karşılama özellikleri ile lider konumdaki bir işletmedir.

Müşterilerine uygulama kolaylığı sağlamak amacı ile sürekli yenilenen firmamız, uygun maliyetli ve esnek bir üretim sistemine sahiptir. Teknolojik gelişmeler ve detaylı çalışma prensibi doğrultusunda edindiğimiz tecrübeler ile hizmet verdiğimiz tüm alanlarda kaliteli üretim gerçekleştirmekteyiz. Sistemimizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizin beklentilerine cevap vermekteyiz.