Tarihçe

Yağcılar Holding , metal işleme, demir-çelik, otomotiv ve gayrimenkul gibi alanlarda faaliyet gösteren iştirakleriyle birlikte 29 yıldır yerli ve yabancı iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun tasarım, ürün ve hizmetleriyle ekonomiye değer katmayı sürdürüyor.
Yağcılar Grup, 1994 yılında faaliyete geçen Damper Treyler ile yolculuğuna başlayıp, bünyesinde Star Yağcılar Treyler, Yağcılar Metal Endüstri, Y.D.Ç Metal İşleme, Beymaş Metal İşleme, kendi alanlarında başarıyla gelişerek büyüyen 4 şirkete ulaştı. Her geçen gün gücüne güç katarak büyümeye ve kurumsallaşmaya devam ediyor.

“Değerleriniz değerlerimizdir” felsefesi ile 1994 yılında yola çıkan Yağcılar Holding, bünyesinde bulunan şirketlerle ve uzman mühendis kadrosu ile eğitime önem vererek, çalışanlarını iş başında eğitim ile yönlendirerek büyük yol kat etmektedir.
Önemle üzerinde durduğu müşteri memnuniyeti, gelişmiş satış sonrası hizmet ağı, tüm iş ortakları ile kurduğu uzun soluklu ve güvene dayalı iş ilişkileri ile müşterisinin başarısına odaklı çalışmaktadır.
Yağcılar Grup bünyesindeki STAR Yağcılar Treyler, araç üstü ekipman üretimini dünya standartlarında yapmasını sağlayan insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahiptir. Uzman ve deneyimli mühendislerden oluşan Arge ve Ür-ge ekibiyle inovasyon ve yenilikçi düşünceleri destekleyen, iş birliğinin gücüne inanan firmamız, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektedir.

Yağcılar Holding bünyesinde 2006 yılında kurulmuş olan Y.D.Ç Metal İşleme fabrikamız İzmir Ulucak ve Kemalpaşa O.S.B Bölgesinde bulunmak üzere hizmet vermektedir. Firmamız; lazer kesim, plazma kesim, çelik konstrüksiyon imalatlar, sac ve hadde ürünleri, profil satışları, özel çelik imalatlar, totem direkleri, metal taşıma paletleri, taşıma kasaları, box imalatları, silolar, esim , kıvrım işçilikler gibi imalatları ve kesimleri bünyesinde yapabilme gücüne sahiptir.

2017 yılında kurulan Yağcılar Metal Endüstri firmamız, 25 yıllık tecrübesi, yenilenme adımları ile birlikte piyasada kısa sürede müşterisine daha iyi hizmet sunmak için üstün bir performans göstermiştir.
Levha saç, aşınma plakaları, mc malzemeler, hadde mamulleri ,kutu profilleri ile sanayi borularını, bunlarla ilgili sarf malzemelerini ülkemizde ve dünya standartları normlarına göre üreten ve anında sevkiyat yapabilmek için güçlük stok sahibi olan bir firma. Stoktan satışında üstün bir performans gösteren firmamız, gösterdiği bu yüksek performans ile müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

2013 yılında Beymaş Metal İşleme Sanayi müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirme hedefiyle üretime başlayan Beymaş Metal İşleme Sanayi, kaliteli ve hızlı üretiminin yanında sahip olduğu mesleki bilgi ve mesleki etik anlayışı ile firmalarının beğenisini kazanarak kısa sürede kendini kanıtlamıştır. Gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, özel çözüm arayışı içinde olan firmalara kalite odaklı ürünler sunmaktadır. Müşterilerine CAD/CAM/CAE desteği veren firmamız, üretim öncesinde, dijital ortamda müşterilerine sunarak, müşteri beklentilerini bilgisayar ortamında en iyi sonuca yaklaşarak oluşturmaktadır.